Okna2023-11-18T11:09:01+01:00

Okna

Okna OKNOPLAST to gwarancja ciepła, światła, bezpieczeństwa, wygody i designu. Pamiętaj, że wszystkie nasze produkty powstają pod czujnym okiem najlepszych projektantów.

OKNA

W ofercie naszego salonu znajdziesz okna Pixel, Prolux, Winergetic Premium i Koncept, dostępne wyłącznie pod marką OKNOPLAST. Nasi projektanci i konstruktorzy dbają o wszystkie szczegóły na każdym etapie produkcji.

Okno Prismatic Oknoplast

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna.

Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.

Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Okna Pixel to zdecydowany krok naprzód w dziedzinie projektowania nowoczesnych okien. Umieściliśmy w nich idealnie kwadratowy profil pozbawiony zaokrągleń, charakterystycznych dla okien PCV. Co ważne, takie rozwiązanie pozwoliło nam na umieszczenie w nich szyby o jeszcze większej powierzchni, dzięki czemu do wnętrza dostaje się nawet 22% więcej światła niż przy zastosowaniu tradycyjnych okien. Precyzja i najwyższa jakość wykonania idzie oczywiście w parze ze stylowym designem – okna Pixel wyglądają po prostu świetnie.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Wiele polskich domów cierpi na zbyt małą ilość światła docierającego do wnętrz. Nasi projektanci znaleźli na to rozwiązanie – okna Prolux, które cechuje smuklejszy profil i większa powierzchnia szyb, która zapewnia więcej światła, rozjaśniając przy tym nawet najciemniejsze pomieszczenia. Do tego, okna Prolux gwarantują bardzo atrakcyjną izolacyjność termiczną i akustyczną, jeszcze bardziej zwiększając komfort przebywania w domu.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Okna Winergetic Premium to doskonałe parametry zarówno w izolacji cieplnej, jak i akustycznej. Dzięki nim, ciepło przestanie uciekać z Twojego domu, co zresztą bardzo szybko odczujesz, płacąc niższe rachunki za ogrzewanie. Wszystko za sprawą zaawansowanych uszczelnień typu EPDM oraz pakietom szybowym o większych rozmiarach i większej grubości. Całość, wzmocniona niskoemisyjną powłoką, jest odporna zarówno na ciepło, mróz i hałas, dobiegający z zewnątrz domu.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Oknom Winergetic Premium Passive nie groźne są wizyty nawet najbardziej śmiałych włamywaczy. Dlaczego? Ponieważ umieściliśmy w nich trzykomorowy pakiet szybowy, dodatkowe wzmocnienia w postaci okuć antywyważeniowych i jeszcze solidniejsze ramy. Od teraz nie straszne są im ani niekorzystne warunki pogodowe, ani uszkodzenia mechaniczne zainicjowane z zewnątrz. Co więcej, okna Winergetic Premium Passive sprawdzą się zarówno w niedużych mieszkaniach, domkach jednorodzinnych i ogromnych, nowoczesnych rezydencjach.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Okna Koncept to połączenie wszystkich najważniejszych parametrów technicznych – zarówno przenikalności cieplnej, oświetlenia wnętrz, designu i bezpieczeństwa. Do tego, reprezentują bardzo modny styl minimalistyczny – za sprawą wąskiego, smukłego profilu uzupełnionego w ekstremalnie duże przeszklenia. Przy tym, posiadają specjalne okucia, dzięki którym korzystanie z okien staje się jeszcze łatwiejsze. Wszystkie te zalety czynią okna Koncept jednym z najbardziej funkcjonalnych modeli na rynku.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu
Go to Top