Rolety

Rolety OKNOPLAST to całkowita kontrola nad ilością światła docierającą do wnętrza, dodatkowa ochrona domu i fantastyczny wygląd, który zadowolił nawet najbardziej wymagających Klientów.

ROLETY

Rolety OKNOPLAST jeszcze bardziej potęgują zalety naszych okien, zwiększając parametry cieplne i akustyczne, a także zwiększając poziom bezpieczeństwa Twojego domu. Całość wykonana jest z niezwykle trwałych materiałów, dlatego nasze rolety posłużą Ci przez długie lata

Rolety LUNA

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, w jak dużym stopniu nowoczesne rolety zewnętrzne mogą poprawić parametry jego domu. Przykładem są rolety Luna, doskonale radzące sobie z zachowaniem ciepła wewnątrz domu, chroniąc go zwłaszcza przed dużymi spadkami temperatury, co w okresie najchłodniejszych miesięcy jest niestety normą. Ich jakość potęguje montaż po zewnętrznej stronie okien, na profilu będącym ich poszerzeniem, za sprawą którego rolety Luna zapewniają niezwykłą szczelność.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Rolety Sol Evolution to niepowtarzalny design, który docenili zarówno uznani architekci, jak i przede wszystkim nasi Klienci. Co decyduje o wyjątkowym wyglądzie tego modelu? Jego piękno widoczne jest już w klasycznym pancerzu wykonanym w całości z trwałego aluminium. Co więcej, aby idealnie skomponować rolety z elewacją domu, oferujemy Ci całą paletę barw z których możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Wiemy, że nadmierna ilość światła w domu może być z czasem uciążliwa. Dlatego zaprojektowaliśmy rolety Sol, pokrywające całą powierzchnię okien, aby zgodnie z Twoim życzeniem kontrolować ilość naturalnego oświetlenia danego wnętrza. Całością możesz sterować za pomocą bezprzewodowego pilota lub panelu kontrolnego przy samym oknie. Rolety Sol wykonane są z najlepszej klasy materiałów odpornych na działanie zarówno słońca, jak i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Rolety Terra to idealna ochrona domu przed potencjalnymi włamywaczami. Za sprawą trwałej konstrukcji, nie straszne są im ani niekorzystne warunki pogodowe, ani nawet najbardziej zuchwali włamywacze. Całość dopełnia montaż przeprowadzony po zewnętrznej stronie okien, we wnęce między ścianami domu oraz podwójnie ryflowany profil, który podnosi przy okazji walory estetyczne całości. Pozwól roletą Terra skutecznie chronić swój dom.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu