Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe od OKNOPLAST łączą w sobie wszystkie najważniejsze elementy – duże przeszklenia, smukłe ramy, łatwość w obsłudze, bezpieczeństwo i trwałość.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST odnajdują się w każdych warunkach i we wszystkich stylach architektonicznych. Przy tym, dbamy o najwyższe wskaźniki użyteczności cieplnej, trwałości i bezpieczeństwa.

Drzwi tarasowe Slide

Drzwi tarasowe SLIDE

Drzwi tarasowe przesuwne, które dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zapewniają łatwą i intuicyjną obsługę. Stabilność i możliwość tworzenia dużych konstrukcji oferuje szeroki zakres zastosowania. Minimalistyczny design pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST Premium

Z myślą o stylowym designie, energooszczędności i bezpieczeństwie, stworzyliśmy drzwi HST Premium – naszą odpowiedź na zapotrzebowanie na nowoczesne drzwi tarasowe. W czym wyraża się ich wyjątkowość? Drzwi HST Premium to maksymalne przeszklenia sięgające od podłogi po sam sufit. To rozwiązanie nie tylko zapewnia odpowiednią ilość naturalnego światła we wnętrzu, ale też zdecydowanie powiększa je optycznie. Do tego, dzięki nowoczesnemu systemowi uchylno-przesuwnemu, który umożliwia łatwą i przyjemną obsługę, możesz korzystać ze swoich drzwi praktycznie bez użycia siły.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe HST umożliwiają stworzenie ekstremalnie dużego wyjścia na taras, o szerokości aż 2,9 m. Jednak niech Cię to nie zrazi – pomimo imponujących rozmiarów obsługuje się je banalnie łatwo. Dzieje się tak za sprawą skrzydeł prowadzonych na dwóch niezależnych od siebie prowadnicach. Dodatkowo, wyposażyliśmy je w bezpieczne progi niwelujące ryzyko potknięcia i elementy eliminujące odbijanie przy gwałtownym otwieraniu i zamykaniu drzwi. Drzwi tarasowe HST to najwyższy możliwy komfort użytkowania.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Za sprawą dużej powierzchni szyb, umieszczonych w smukłych ramach drzwi tarasowych PSK i PSK-Z, wnętrze domu wypełnia się naturalnym światłem, nabierając tym samym świeżości i charakteru. Jednak przy wszystkich walorach estetycznych nie można zapominać o niezwykłej funkcjonalności modelu – odczujesz ją już od pierwszych chwil użytkowania. Zadba o to m.in. zaawansowany system uchylno-przesuwny, który umożliwia korzystanie z drzwi bez użycia siły. Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z to architektoniczny skok w przyszłość.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Minimalistyczne drzwi PSK Atrium idealnie wpisują się w panujące trendy architektoniczne. To wygodne wyjście na taras lub do ogrodu, doda Twojemu wnętrzu przestrzeni i jasności za sprawą maksymalnie powiększonej powierzchni szyb. Dodatkowo, drzwi tarasowe PSK Atrium wyposażamy w okucia antywłamaniowe i ciepłe progi, które jeszcze bardziej zwiększają parametry cieplne. To jednak nie wszystko – drzwi oferują mikrowentylację po obwodzie skrzydła. Pomimo tego jednak, w pozycji mikrowentylacji drzwi przesuwne pozostają zaryglowane dla inwazyjnego wejścia od zewnątrz. To gwarancja bezpieczeństwa i komfortu.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu