Deski kompozytowe2022-05-10T19:42:41+02:00

Deski kompozytowe

Deski kompozytowe ProDeck są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i trwałe. Dzięki zawartości nowoczesnych polimerów oraz dodatków ulepszających systemy kompozytowe są odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz działanie szkodników, a także nie wymagają konserwacji ani impregnacji.

DESKI KOMPOZYTOWE

Deska kompozytowa coraz częściej zastępuje deskę drewnianą, przede wszystkim dlatego, że jest rozwiązaniem trwałym i wysoce funkcjonalnym. Decydując się na wykończenie tarasu materiałem z kompozytu, uwalniamy się od konieczności konserwacji czy impregnacji podłoża. Występujące w jego składzie polimery czynią go odpornym na działanie wilgoci, pleśni, grzybów czy owadów. ProDeck należy do producentów cenionych zarówno w kraju, jak i za granicą. Firma oferuje dwa typy systemów tarasowych – w wersji standard oraz premium – które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony Klientów.

Tarasy kompozytowe

Tarasy kompozytowe ProDeck stanowią doskonałą alternatywę dla tarasów drewnianych. Połączenie wyselekcjonowanego, pełnowartościowego drewna iglastego, wysokiej klasy polimerów oraz dodatków ulepszających (m.in. antyoksydantów i biocydów), zaowocowało rozwiązaniem o niezwykłej trwałości i odporności na szereg negatywnych czynników zewnętrznych.

Więcej informacji >>

Elewacje i ogrodzenia

W ofercie ProDeck dostępne są wysokiej jakości ogrodzenia kompozytowe o świetnych właściwościach użytkowych i oryginalnym designie. System ogrodzeniowy powinien być przede wszystkim spójny ze stylem, w jakim utrzymana jest posesja. Klienci ProDeck nie muszą się obawiać, że różnice w odcieniach elewacji i ogrodzenia zaburzą harmonię w ich przestrzeni. Do deski kompozytowej ogrodzeniowej można bowiem dobrać deskę elewacyjną w tym samym kolorze, uzyskując tym samym efekt spójnej i konsekwentnej aranżacji.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu
Go to Top