Od 25 lat tworzymy przestrzeń

Okno niewątpliwie jest czymś więcej niż zwykłą osłoną przed czynnikami zewnętrznymi.

Stało się ono ważnym elementem wystroju wnętrz, który podkreśla styl domu i wpływa na samopoczucie, a to przekłada się również na nasze codzienne funkcjonowanie i zdrowie.

Taką transformację stolarki mieliśmy okazję zaobserwować przez ostatnie 25 lat funkcjonowania OKNOPLAST.

I dziś, gdy jako firma obchodzimy 25-lecie, z radością mogę powiedzieć, że mieliśmy w tej metamorfozie swój niemały udział.

Okno Oknoplast od środka

Przedsiębiorstwo to jednak nie tylko produkt.

Właśnie dlatego Grupa OKNOPLAST, czołowy europejski producent okien PVC, przykłada szczególną wagę do tworzenia bezpiecznej i innowacyjnej przestrzeni dla naszych klientów, pracowników, partnerów handlowych czy społeczności.

Od 1994 roku konsekwentnie tworzymy więc przestrzeń dla naszych konsumentów poprzez proponowanie im innowacyjnych rozwiązań, pozytywnie zmieniających ich otoczenie, dla pracowników, zapewniając im możliwości rozwoju, w końcu – dla społeczności poprzez zaangażowanie w ważne dla niej inicjatywy i wydarzenia.

Konsekwencją tych działań jest także kreowanie inspirującej przestrzeni w biznesie – m.in. we współpracy ze start-upami i organizacjami, a także budowanie silnej relacji z partnerami handlowymi.

Jednym z elementów szeroko rozumianego tworzenia przestrzeni jest ponadto troska o środowisko, stanowiąca naturalne następstwo rozwoju naszego przedsiębiorstwa oraz wiążącego się z nim poczucia odpowiedzialności.