Parapety

Parapety wewnętrzne


Parapety z konglomeratu - Konglomerat jest produktem przemysłowym wynikającym z połączenia wyselekcjonowanego grysu kamiennego (kamień naturalny stanowi 95% masy) oraz żywicy poliestrowej, która występuje tutaj w charakterze łącznika o doskonałych właściwościach fizyczno – mechanicznych. Produkt końcowy posiada parametry fizyczno – mechaniczne przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład. Do tego dochodzą zalety jakie wynikają z produkcji przemysłowej w sensie kontroli jednolitości koloru i jakości.

Parapety z marmuru - dzieki starannemu wykonaniu nadadzą każdemu wnetrzu niepowtarzalnego stylu. Dzięki różnorodności kolorów i stuktury możemy stworzyć świetny efekt w swoim domu.

Parapety wewnętrzne komorowe PCV - produkowane przez firmę VOX i ERGIS. Parapety są dostępne w kolorach: biały, marmur, orzech, złoty dąb, mahoń oraz buk. Parapety wewnętrzne komorowe PCV odznaczają się trwałością, odpornością na wilgoć, promieniowanie UV i wahania temperatur, są estetyczne, odporne na zarysowania, niepalne oraz łatwe w obróbce i montażu. Dzięki gładkiej powierzchni są idealne w utrzymaniu czystości. Parapety wewnętrzne są dekoracyjne i dobrze wyprofilowane. Pasują do każdego typu okna.

 

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne są produkowane z najwyższej jakości ocynkowanych blach stalowych oraz aluminiowych produkowanych przez międzynarodowe koncerny.

Dane techniczne:
• Grubość - 0,75mm
• Długość - do 6mb (dla kolorów RAL 8017, 8019, 9010, 9006,)
• Szerokość - 9 / 12 / 15 / 18 / 20 /22,5 / 25 / 27,5 / 30 / 35 / 40cm

 

NOWOŚCI

Zobacz nasze najnowsze oferty.

Dowiedź się więcej o nowych produktach >>>

PROMOCJE

Na takie promocje czekacie!

Sprawdź aktualne rabaty >>>

EKSPERT RADZI

Dowiedz się na co warto zwrócić uwagę. 

Zobacz cenne porady >>>

Copyright